Propagujte svoje podnikanie v službe Google

Bez ohľadu na výšku vášho rozpočtu môžete svoje reklamy zobrazovať v službe Google a v našej reklamnej sieti. Platíte, iba ak ľudia kliknú na vaše reklamy.

Vytvárate reklamy

Môžete vytvoriť reklamy a vybrať kľúčové slová, slová alebo frázy súvisiace s vašim podnikaním. Získať nápady na kľúčové slová

Vaše reklamy sa zobrazujú v službe Google

Ak používatelia vyhľadávajú v službe Google s použitím jedného z vašich kľúčových slov, môžu sa vaše reklamy zobraziť vedľa výsledkov vyhľadávania. Teraz inzerujete pre cieľových zákazníkov, ktorí už majú o vás záujem.

Prilákajte zákazníkov

Používateľom stačí kliknúť na vašu reklamu a vykonajú nákup alebo o vás získajú viac informácii. Na začiatok nepotrebujete ani webovú stránku. Spoločnosť Google vám ju pomôže vytvoriť zadarmo. Je to jednoduché.

 

Kľúčové slová sú, čo používatelia hľadajú v službe Google.

 

 

Vaše reklama zobrazuje sa vedľa relevantných výsledkov vyhľadávania.

 

Čo vám služba AdWords ponúka?

Zacielený dosah

Teraz môžete inzerovať pre používatelov, ktorí vyhľadávajú v službe Google. Aj keď sa vaša reklama už zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania Google, služba AdWords vám môže pomôcť zacieliť nových používateľov v službe Google a v našej reklamnej sieti.

Lepšia kontrola

Môžete upraviť svoje reklamy a prispôsobiť svoj rozpočet, kým nedosiahnete výsledky, ktoré požadujete. Môžete tiež zobrazovať široký výber reklamných formátov a dokonca svoje reklamy zacieliť na konkrétne jazyky a geografické miesta.

Merateľná hodnota

Neexistuje žiada minimálna výška nákladov alebo časový záväzok. S možnosťou ceny za kliknutie platíte iba vtedy, keď používatelia kliknú na vaše reklamy. To znamená, že každá koruna z vášho rozpočtu vám priláka nových potenciálnych zákazníkov.

 

Koľko budem platiť?

Nastavenie rozpočtu

Neexistuje žiadna minimálna výška nákladov - suma, ktorú zaplatíte za službu AdWords závisí iba na vás. Môžete napríklad nastaviť denný rozpočet na hodnotu 5 EUR a maximálnu cenu v hodnote 0,10 EUR za každé kliknutie na vašu reklamu.

Vyhnite sa nepresným odhadom

Poskytujeme odhady návštevnosti a nákladov, vďaka ktorým môžete vykonať informované rozhodnutia týkajúce sa výberu kľúčových slov a maximálneho využitia vášho rozpočtu. (Odhadnúť ceny kľúčových slov)

Plaťte len za výsledky

Platíte iba v prípade, ak niekto na vašu reklamu klikne, za zobrazenie reklamy neplatíte.

Zaregistrujte sa zadarmo

[CNW:Counter]